Iedere avond drinken onze bewoners van 19 tot 20.30 uur gezellig samen koffe in huiskamer De Herberg.
We zoeken vrijwilligers voor deze avonden om samen met de bewoners een kopje koffie te drinken en de gesprekken te begeleiden.
We zoeken in het bijzonder vrijwilligers voor de woensdagvaond. Maar wilt u vrijwilliger op een andere avond worden, dan bent u ook van harte welkom te reageren.
Heeft u interesse? Neemt u dan contact op met Tamara ter Velde, coördinator vrijwilligers.
Bereikbaar via ttervelde@bethanie.nl of op dinsdag (8.00 uur tot 14.30 uur) via telefoonnummer 0318 - 68 99 99.
Na een oriënterend gesprek wordt gezamenlijk gekeken of en hoe u als vrijwilliger ingezet kunt worden.
Terug naar overzicht
Als u bij ons komt wonen, streven wij ernaar dat u uw leven zo vertrouwd mogelijk kunt voortzetten. Wij horen graag wat u gewend bent: wat heeft uw belangstelling, wat doet u graag, welke mensen zijn belangrijk, wat kunt u nog zelf en waarbij heeft u ondersteuning nodig van ons of uw naasten? Over al deze vragen gaan wij graag met u in gesprek.
Platteelhof 3
6711 JK Ede
info@bethanie.nl
+31(0)318 68 99 99